Способи доставки

Інтернет-магазин SANDO здійснює доставку срібних виробів по всій Україні. Отримати замовлення Ви можете у будь-якому відділенні транспортної компанії “Нова пошта”, розташованому у безпосередній близькості до Вашого будинку. Також можна замовити адресну доставку, і тоді товар буде привезений кур’єром у встановлене Вами місце. Даний вид доставки оплачується згідно тарифам Нової Пошти.

Вартість доставки від 46 грн. Але якщо Ви побажали сплатити замовлення за допомогою післяплати,тоді потрібно заплатити комісію у розмірі 20 грн, яка стягується за грошовий переказ, а також 2% від загальної суми замовлення.

Середній час доставки посилки по Україні – 1-3 дні. Детальнішу інформацію Ви зможете уточнити у нашого менеджера, або самостійно розрахувати на сайті “Нової пошти” у відповідному розділі, вказавши населений пункт прибуття товару.

Способи оплати

При оформленні замовлення необхідно обрати спосіб Оплати.

Інтернет-магазин SANDO пропонує 3 методи оплати придбаного товару:
– післяплатою, при отриманні у відділенні “Нової пошти”*;
– онлайн, за допомогою оплати на картку Приват24, або МОНО.

*Уточнюємо: якщо Вам зручно отримати товар післяплатою, потрібно оплатити комісію у розмірі 20 грн, за грошовий переказ і додати до загальної суми замовлення 2%. Це відбувається згідно з вимогами транспортної компанії “Нова пошта”.

Передзвоніть мені
телефонуйте нам самі:
або пишіть:
Доставка і оплата
Доставка і оплата